قالب وبلاگ
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دنیای آموزش و ترفند
 
دانلود نرم افزار عکس جومونگ انواع مقالات فارسی در مورد بهترین زمینه در مورد کامپیوتر منبع گرفته از www.p30word.com دانلود نرم افزار رایگان وبلاگ ن

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 فروردین‌ماه سال 1390 توسط آقای رضا هادی
نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش به صورت استخدام پیمانی اعلام شد. برای مشاهده اسامی افراد قبول شده در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به پایین همین مطلب مراجعه کرده و در بخش لینک ها بر روی لینک سایت مربوطه کلیک کنید. اسامی داوطلبان پذیرفته شده مرحله ی اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا سه برابر ظرفیت لازم می باشد.


تمامی افراد پذیرفته شده در مرحله اول آزمون استخدام آموزش و پرورش لازم است با مراجعه کردن به سایت آموزش و پرورش و مطالعه اطلاعیه مربوطه، فرم اطلاعات فردی را دریافت کرده و بعد از کامل کردن با 2 قطعه عکس (پشت نویسی شده) و همچنین کپی تمامی صفحات شناسنامه ، حداکثر تا روز شنبه 26-04-89 با پست پیشتاز به اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت خود ارسال نمایند. (آدرس پستی دقیق به منظور ارسال مشخصات فردی را از اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود بپرسید.)

مرحله ی دوم آزمون به صورت مصاحبه تخصصی و یا عملی می باشد. کارنامه افراد پذیرش نشده در آزمون استخدام آموزش و پرورش ، از روز شنبه 26-04-89 در سایت سنجش قابل دریافت است.

لینک ها:

« مشاهده نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش »
align="right"> 
برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید.لطفا 
 
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وبسایت دنیای کلیپ وعکس بوده و محفوظ است |دنیای کلیپ،عکس و اس ام اس
قالب وبلاگقالب وبلاگ