قالب وبلاگ

دنیای آموزش و ترفند
 
دانلود نرم افزار عکس جومونگ انواع مقالات فارسی در مورد بهترین زمینه در مورد کامپیوتر منبع گرفته از www.p30word.com دانلود نرم افزار رایگان وبلاگ ن

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 فروردین‌ماه سال 1390 توسط آقای رضا هادی
Lingoes نام دیکشنری رایگان و قدرتمندی است که دیکشنری های دیگر را میزبانی می کند. به این معنی که هر کس می توند یک دیکشنری اختصاصی برای لینگوس بنویسد و آن را در اختیار عموم قرار دهد.


این دیکشنری زبان فارسی را پشتیبانی می کند و در زمان نگارش این مطلب 6 دیکشنری برای زبان فارسی در سایت لینگوس قرار گرفته است. دیگشنری روانشناسی انگلیسی و فرانسوی به فارسی ، دیکشنری عمومی انگلیسی به فارسی و.... از ویژگی های مهم این دیکشنری می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد که نیاز به هیچ سریال یا کد خاصی برای فعال سازی نرم افزار نمی باشد. در لینگوس می توانید یک کلید میانبر مانند دکمه وسط موس یا راست کلیک و یا هر کلید میانبر دیگری برای احضار برنامه و ترجمه کلمه تعریف کنید. با فشردن کلید میانبر کادری در زیر کلمه نمایان می شود که معانی کلمه در آن نوشته شده است. در ورژن جدید این برنامه قابلیت جدیدی به نام cursor translator افزوده شده است که با استفاده از این قابلیت هنگام مرور صفحات وب با قرار گرفتن موس بر روی یک کلمه معنی آن کلمه به صورت بلادرنگ نمایش داده می شود. این برنامه بر روی ویندوز 2000 و XP و 2003 و ویستا و 7 قابل نصب است. همچنین در IE6 به بالا و فایرفاکس3 می توان از قابلیت cursor translator استفاده کرد.

لینک ها:

« دانلود دیکشنری رایگان »
align="right"> 
برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید.لطفا 
 
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وبسایت دنیای کلیپ وعکس بوده و محفوظ است |دنیای کلیپ،عکس و اس ام اس
قالب وبلاگقالب وبلاگ