قالب وبلاگ
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دنیای آموزش و ترفند
 
دانلود نرم افزار عکس جومونگ انواع مقالات فارسی در مورد بهترین زمینه در مورد کامپیوتر منبع گرفته از www.p30word.com دانلود نرم افزار رایگان وبلاگ ن

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 فروردین‌ماه سال 1390 توسط آقای رضا هادی

اگر یک سندWord  را بین چند نفر به‌ اشتراک گذاشته‌اید و می‌خواهید بدانید هم گروه شما در مورد سند چه نظری دارد یا در مورد جایگزینی یک جمله با جمله دیگر موافق است یا خیر؟ می‌توان به‌جای استفاده از تلفن و جلسات حضوری، از قابلیت نظرگذاری در Word  استفاده کرد. این قابلیت جدید به مجموعه Word 2010 اضافه شده و یکی دیگر از ویژگی های جالب این مجموعه می باشد. برای استفاده از این ترفند کاربردی از ترفندسیتی در ادامه ترفند با ما همراه بلاشید.

 

برای این‌کار :

در  Word-2010، آن بخشی از متن که می‌خواهید نظر خود را روی آن بنویسید انتخاب کرده، سپس از طریق تب Review، گزینهNew Comment را بزنید. این کار یک بالن باز می‌کند و به متن انتخاب شده اشاره می‌کند.در یک سند می‌توان به ‌هر تعداد که مایل هستید نظر نوشت.

همچنین  می‌توان نمایش نظرها را برای حالت‌های دیگر نمایش متن در ورد نیز فعال کرد. برای این‌کار در همان تب Review، گزینه Reading Pane را انتخاب کنید. در ضمن این‌که بخواهید افقی یا عمودی باشد را در این منو انتخاب می‌کنید.

برای ایجاد بحث روی یک نظر، می‌توان برای هر نظر یک زیرنظر جدید ثبت کرد. به این ترتیب می‌توان روی یک جمله خاص، بحثی طولانی در پیش گرفت.  

  

برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وبسایت دنیای کلیپ وعکس بوده و محفوظ است |دنیای کلیپ،عکس و اس ام اس
قالب وبلاگقالب وبلاگ